Hakkımızda

hakkimizda_21.jpg

Eskişehir Genç Halı Yıkama Fabrikası

 

1993 yılında Eskişehir'de kurulmuş olan firmamız çeşitli alanlarda hizmet verdikten sonra 2005 yılında halı yıkama sektöründe de hizmete başladı. Halı temizliği konusunda Eskişehir'de kaliteli hizmet vermek amacıyla Baksan Sanayi Sitesinde tam donanımlı yıkama, sıkma ve kurutma sistemleriyle faaliyete geçen işletmemiz, alanında en iyisi olmak anlayışını benimsemektedir.

 

1000 m2 ve 2 katli alanda gerçek anlamda fabrikasyon sistemiyle hizmet vermekteyiz.

 

Kurulus amaci halı ile ilgili bütün hizmetleri tek elden vermekte olan merkezimizde duvardan duvara halifleks, makina halisi, Atlas, Saray,Koyuncu, Dinarsu, Merinos, vs. el dokuma, ladik, bünyan, kars, yörük,isparta, yagci bedir demirci halilarinin yikanmasi tamamen kendi tesislerimizde ve halilarin cinsine göre ayri ayri usüllere göre yikanir. Telefondaki görevlilerimizden, yikama ünitesindeki sorumlularimiza kadar her kademedeki personelimiz sadece en iyi hizmeti vermek için çalismaktadir. En büyük sermayemiz bu isi profesyonelce yerine getiren her kademedeki personelimiz ve memnuniyetini dostlariyla paylasan degerli müsterilerimizdir.

 

Son yıllarda ciddi manada profesyonel halı temizleme şirketlerinin yanında, sadece para kazanmak adına özellikle oto yıkama servisleri bu işi yapmaya başlamışlardır. Sektör ile ilgili yeterli bilgi, donanım ve teçhizatı bulunmayan bu tür iş yerleri gayri sıhhi şartlar altında bilinçsizce verdikleri hizmetle tüketiciyi zor durumda bırakmakla birlikte Profesyonel halı temizleme şirketlerine bakış açısını da olumsuz yönde etkilemektedirler.